Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 17:44:51

Республіканці Чернігівщини обрали голову крайової організації

21.02.2012   18:41Агенцiя

У Чернігові відбулося засідання Чернігівської крайової організації Української Республіканської партії, на яке були запрошені заступники голови УРП Андрій Гайдай та Олександр Ушинський, а також член центрального проводу партії Олександр Саган.

Заступник Голови УРП А.Гайдай ознайомив присутніх із нинішнім станом партії, баченням подальшого розвитку крайових організацій, участі УРП у парламентських виборах 2012 року. Під час засідання відбулося прийняття нових членів партії. Також були обговорені плани розбудови партійних осередків, поширення ідей українського консерватизму.

Головою обласної організації було обрано підприємця, голову обласної громадської організації “Наша Русь” Олексія Коржа.

Довідка: Українська Республіканська партія створена 29 квітня 1990 року на основі Української Гельсінської спілки і зареєстрована в тому ж році №1 у незалежній Україні. На сьогодні головою партії є Герой України, багаторічний депутат Верховної Ради, наш земляк Левко Лук’яненко.


Прес-служба Чернігівської крайової організації УРП

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини