Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:43:31

Республіканці Чернігівщини обрали голову крайової організації

21.02.2012   18:41Агенцiя

У Чернігові відбулося засідання Чернігівської крайової організації Української Республіканської партії, на яке були запрошені заступники голови УРП Андрій Гайдай та Олександр Ушинський, а також член центрального проводу партії Олександр Саган.

Заступник Голови УРП А.Гайдай ознайомив присутніх із нинішнім станом партії, баченням подальшого розвитку крайових організацій, участі УРП у парламентських виборах 2012 року. Під час засідання відбулося прийняття нових членів партії. Також були обговорені плани розбудови партійних осередків, поширення ідей українського консерватизму.

Головою обласної організації було обрано підприємця, голову обласної громадської організації “Наша Русь” Олексія Коржа.

Довідка: Українська Республіканська партія створена 29 квітня 1990 року на основі Української Гельсінської спілки і зареєстрована в тому ж році №1 у незалежній Україні. На сьогодні головою партії є Герой України, багаторічний депутат Верховної Ради, наш земляк Левко Лук’яненко.


Прес-служба Чернігівської крайової організації УРП

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».