Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 16:15:42

Відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

21.02.2012   10:10Агенцiя

Днями, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто ряд питань, у тому числі: затверджено звіт про виконання бюджету обласного відділення за 2011 рік та бюджет Чернігівського обласного відділення на 2012 рік в розрізі робочих органів відділення, програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2012 рік.

Для виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах і на поховання бюджетом обласного відділення Фонду на 2012 рік передбачено 126754 тис. грн.

Для фінансування програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2012 рік передбачено кошти у розмірі 26994 тис. грн.

На часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв заплановано кошти в сумі 1517 тис. грн., в тому числі: “Юність” Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка на суму 818 тис. грн.; Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського на суму 699 тис. грн. для оздоровлення працівників цієї галузі.

На оздоровлення дітей застрахованих осіб заплановано кошти в сумі 6300 тис. грн.

На засіданні правління визначено подальші пріоритетні напрямки роботи обласного відділення Фонду, а саме забезпечення соціальними послугами застрахованих осіб та членів їх сімей, виконання заходів по унеможливленню незаконного заволодіння коштами Фонду при отриманні фінансування на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, продовження контролю за використанням коштів Фонду страхувальниками на виплати допомоги та обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності закладами охорони здоров’я.


Прес-служба обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини