Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 23:39:12

Гості з Латвії

08.06.2015   11:54

Делегація міста-партнера Огре (Республіка Латвія) на чолі з головою думи Огрського крайового самоуправління Артурсом Мангулісом перебуває у Чернігові.

Сьогодні гості з Латвії зустрілися із міським головою Олександром Соколовим та керівниками структурних підрозділів Чернігівської міськради.

Міський голова розповів представникам місцевого управління Латвії про Чернігів, його історію та сучасний розвиток, зазначивши, що партнерські відносини з Огре налагоджено ще у 2007 році. Нині особливо важливим для Чернігова є практичний досвід прибалтійської країни у реформуванні місцевого самоуправління.

"Допомога і досвід, який пройшла Латвія, буде актуальним для України", - наголосив О.Соколов. Керівник міста висловив сподівання, що партнерські взаємовідносини між містами розвиватимуться. Зараз йдеться про участь чернігівських дітей у мистецькому фестивалі, що проводитиметься в Огре у наприкінці липня – початку серпня.

А.Мангуліс зауважив, що із задоволенням відвідує Чернігів. "Найбільш цінне – це зустрітися. Краще один раз побачити", - сказав він.

О.Соколов повідомив, що візит до міста відбувається за сприяння Почесного консула Латвії у Чернігові Олени Вишнякової. Вона висловила упевненість, що такі зустрічі будуть кроком назустріч у розвитку міждержавної та міжрегіональної співпраці обох країн. "Всі налаштовані на результат, всі відкриті для співпраці", - підкреслила Почесний консул. Під час зустрічі у міськраді делегації міста-партнера було презентовано стан справ та перспективи розвитку різних галузей Чернігова (економіки, туризму, медицини, освіти тощо).

У рамках візиту до Чернігова гості з Огре ознайомляться з діяльністю медичних закладів обласного центру, культурними й історичними пам'ятками.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини