Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 09:03:36

Головою Чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" обрано Олександра Кодолу

20.02.2012   16:06Агенцiя

18 лютого відбулася дванадцята звітно-виборча конференція Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”.

Олександр Кодола

Олександр Кодола

У роботі конференції взяли участь 82 делегати з усіх районів Чернігівської області. Були присутні народний депутат України Віталій Корж, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Партійна конференція розглянула питання про звіт голови і бюро, контрольно-ревізійної комісії обласної партійної організації, а також обрання голови, нового складу бюро, КРК ЧОО “ВО “Батьківщина” та делегатів на З’їзд партії.

Учасники конференції заслухали звіт Голови організації Олександра Кодоли. Він проаналізував роботу за звітний період та, зокрема, під час виборів органів місцевого самоврядування. Олександр Кодола зазначив, що звітний період 2010-2012 років – це найскладніші часи існування партії “Батьківщини”. Тим не менше всю агресію влади проти нашої партії, наша команда пройшла на достойному рівні, це нас ще більше згуртувало і створило всі умови для подальшого розвитку.

Грамотами та подяками Олександр Кодола відзначив керівників районних та міських партійних організацій, а також активних членів партії, які найкраще спрацювали під час виборів до органів місцевого самоврядування, а також під час опозиційної боротьби за звітний період.
Робота у період 2010 – 2012 років згуртувала потужну команду, яка довела свою дієвість і готовність виконання будь-яких завдань.

Незважаючи на те, що партія зараз знаходиться в опозиції до нинішньої влади, вона й надалі продовжує працювати на Чернігівщину.

Делегати одноголосно обрали на посаду Голови Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина” на наступний термін Олександра Кодолу. Конференція також обрала новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.

У своєму виступі новообраний голова подякував всім однопартійцям за довіру і зазначив, що: “Зараз всім нам треба зосередитися на головному – звільненні Лідера партії Юлію Володимирівну та усунути від влади кримінальний режим Януковича шляхом перемоги на Парламентських виборах цього року”.

Конференція звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко. Делегати конференції запевнили, що Чернігівська обласна організація та кожен член партії згуртовані та готові боротися зі злочинною владою. Влада, що нині розв’язала боротьбу з власним народом, отримає гідну відповідь.
 

Останні новини Чернігівщини

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

 Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:57

Вчора близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу селища Седнів Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

17 червня: цей день в Україні і світі

17 червня: цей день в Україні і світі 09:49

ДЕНЬ 845 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 845 RUSSIAN AGRESSION

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини