Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 07:03:57

Головою Чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" обрано Олександра Кодолу

20.02.2012   16:06Агенцiя

18 лютого відбулася дванадцята звітно-виборча конференція Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”.

Олександр Кодола

Олександр Кодола

У роботі конференції взяли участь 82 делегати з усіх районів Чернігівської області. Були присутні народний депутат України Віталій Корж, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Партійна конференція розглянула питання про звіт голови і бюро, контрольно-ревізійної комісії обласної партійної організації, а також обрання голови, нового складу бюро, КРК ЧОО “ВО “Батьківщина” та делегатів на З’їзд партії.

Учасники конференції заслухали звіт Голови організації Олександра Кодоли. Він проаналізував роботу за звітний період та, зокрема, під час виборів органів місцевого самоврядування. Олександр Кодола зазначив, що звітний період 2010-2012 років – це найскладніші часи існування партії “Батьківщини”. Тим не менше всю агресію влади проти нашої партії, наша команда пройшла на достойному рівні, це нас ще більше згуртувало і створило всі умови для подальшого розвитку.

Грамотами та подяками Олександр Кодола відзначив керівників районних та міських партійних організацій, а також активних членів партії, які найкраще спрацювали під час виборів до органів місцевого самоврядування, а також під час опозиційної боротьби за звітний період.
Робота у період 2010 – 2012 років згуртувала потужну команду, яка довела свою дієвість і готовність виконання будь-яких завдань.

Незважаючи на те, що партія зараз знаходиться в опозиції до нинішньої влади, вона й надалі продовжує працювати на Чернігівщину.

Делегати одноголосно обрали на посаду Голови Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина” на наступний термін Олександра Кодолу. Конференція також обрала новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.

У своєму виступі новообраний голова подякував всім однопартійцям за довіру і зазначив, що: “Зараз всім нам треба зосередитися на головному – звільненні Лідера партії Юлію Володимирівну та усунути від влади кримінальний режим Януковича шляхом перемоги на Парламентських виборах цього року”.

Конференція звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко. Делегати конференції запевнили, що Чернігівська обласна організація та кожен член партії згуртовані та готові боротися зі злочинною владою. Влада, що нині розв’язала боротьбу з власним народом, отримає гідну відповідь.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини