Розпочалися командно-штабні навчання з територіальної оборони
У Чернігові стартували командно-штабні навчання з територіальної оборони, в яких беруть участь військовослужбовці Збройних Сил України та органи місцевої влади.
Передусім військові комісаріати провели призов військовозобов’язаних та укомплектували визначені підрозділи територіальної оборони.
- Під час навчань ми проведемо практичні заняття з предметів бойової підготовки на одному з військових полігонів області, - зазначив один з керівників навчання, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського комісаріату полковник Сергій Москалець. – В подальшому відпрацюємо схеми застосування сформованих підрозділів для оборони важливих об’єктів обласного центру.
Також у ході навчань буде удосконалений механізм взаємодії між військовим командуванням та обласною державною адміністрацією. Зокрема управління діями військових підрозділів під час виконання завдань територіальної оборони планується здійснювати за безпосередньою участю представників місцевої державної влади.
Після закінчення навчання особовий склад підрозділів повернеться до свого «цивільного» життя, але надалі з метою вдосконалення набутих навичок планується залучати цих військовозобов’язаних на періодичні збори.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.