Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 09:25:20

Взаємодія органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання

30.05.2015   15:43

Двадцять восьмого травня, в великій залі Ніжинського міськвиконкому відбулось засідання круглого столу «Взаємодія органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання з метою покращення господарської діяльності підприємств, організацій та наповнення місцевого бюджету».

Засідання круглого столу пройшло за участі керівників підприємств та організацій, що здійснюють діяльність на території міста Ніжина.

Відкрив засідання міський голова Анатолій Лінник.

Із темою «Основні тенденції в розвитку бізнесу та роль підприємств, організацій в економічному і соціальному розвитку громади» виступив заступник міського голови Сергій Осадчий.

У засіданні круглого столу також взяли участь  заступник начальника об’єднаної податкової інспекції Сергій Шовкун та начальник управління Пенсійного фонду в м. Ніжині Алла Севостьянчик, представники ПРАТ «Ніжинський цегельний завод», ТОВ «НВП «МЕТЕКОЛ», ТОВ ПВКФ «Сяйво», ПАТ «Ніжинський механічний завод», ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», ПАТ «Ніжинський дослідно-механічний завод», ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», ДП «Ніжинське лісове господарство», КП «Пересувна шляхо-механізована колона», ТОВ ВКФ «Агронафтопродукт», філії «Тракторного заводу» ТОВ «Укравтозапчастина», КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «ЖЕК «Північна», КП «ЖЕК «Південна», КП «Служба Єдиного Замовника», ДКП «Комунальний ринок», ТОВ «НіжинТеплоМережі», ПАТ «Ніжинбудмеханізація».

Учасники круглого столу обговорювали всі проблеми та умови ведення бізнесу в місті.

Фахівці з податкової інспекції та пенсійного фонду розповідали про нововведення, які вже відбулись цього року й чекатимуть підприємців і підприємства найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Антитерористичні навчання

Увага! Антитерористичні навчання 09:21

24 червня Антитерористичний центр при Службі безпеки України в Чернігівської області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки 09:09

За дорученням керівника Чернігівської обласної прокуратури прокурором у кримінальному провадженні вручено письмове повідомлення про підозру 59-річному колишньому сільському голові у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини