Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 02:45:30

Зірвана сесія Чернігівської міської ради - блиск і зубожіння у одній залі. ФОТОрепортаж

28.05.2015   18:31Агенцiя

Чергова сесія Чернігівської міської ради не змогла розпочати свою роботу через блокування трибуни представниками "Народного контролю".

Активісти на чолі з Андрієм Глабою привели до сесійної зали учасників протесного мітингу, які виступають проти комунальних тарифів та міського голови.

Нагадаємо, що 22 травня відбулося віче, на якому було прийнято звернення до міської ради з 13 вимогами, серед яких відставка міського голови, розірвання договорів з енергопостачальними кампаніями та перегляд тарифів, направлення справ до прокуратури.

У сесійній залі протестувальники стикнулися із колекстивом медиків залізничної лікарні, які не отримують вже п’ятий місяць заробітну плату і чекали, що на цій сесії щось вирішиться.

Засідання почалося на 30 хвилин пізніше, але депутати встигли лише розпочати його і під час внесення змін до порядку денного на трибуні між активістами сталася сутичка і міський голова покинув зал. З ним разом і секретар міськради.

Блокування трибуни вдалося. Медики сперечалися з пенсіонерами щодо зарплати, яку не платять, та пенсії і субсидії, яку отримують.

Андрій Глаба спочатку повів людей до міського голови, кабінет якого охороняла міліція. Потім до секретаря, його теж не було на місці. Депутати почали розходитися і здавати картки для голосування.

Тож протестувальники вирішили оголосити довгострокову акцію протесту. Складали графік чергувань у сесійній залі, поїхали за водою та бутербродами.

Після обіду ситуація в сесійній залі трохи змінилася. Біля трибуни працювали представники правоохоронних органів, які склали протокол про адміністративне порушення.

Секретар міської ради написав заяву про перешкоджання йому працювати, також його підтримав один з депутатів міськоради.

Чернігівський монітор

 

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини