Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:28:55

Проміжні вибори по 205 округу мають відбутися 26 липня,- Чернігівське КВУ

28.05.2015   17:16Агенцiя

Проміжні вибори до Верховної Ради України по 205 виборчому округу, відповідно до українського законодавства, мають відбутися 26 липня.

Про це повідомляє прес-служба Комітету виборців України в Чернігівській області.

«Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», Центральна виборча комісія не пізніше 29 травня має призначити проміжні вибори до Верховної Ради України по 205 в.о. міста Чернігова.

Відповідно до частини 6 статті 16 закону рішення про призначення проміжних виборів депутата в одномандатному окрузі приймається Центральною виборчою комісією не пізніш як у десятиденний строк з дня дострокового припинення повноважень депутата, обраного в цьому окрузі», - заявив представник Комітету виборців України в Чернігівській області Андрій Кужель.

Як відомо, Верховна Рада України 19 травня достроково припинила повноваження депутата від "Блоку Петра Порошенка" Валерія Куліча,  котрого було призначено головою Чернігівської обласної державної адміністрації. Відповідно, десятиденний термін спливає 29 травня.

«Згідно чинного законодавства, проміжні вибори відбуваються в останню неділю шістдесятиденного строку з дня опублікування Центральною виборчою комісією рішення про їх призначення. Виборчий процес проміжних виборів депутатів починається з дня, наступного після дня опублікування рішення Центральної виборчої комісії про їх призначення.

Тому, якщо Центральна виборча комісія відповідно до Закону оголосить про призначення проміжних виборів до Верховної Ради України по 205 в.о. міста Чернігова не пізніше 29 травня, то день виборів припадає на 26 липня цього року.» -  зазначив Андрій Кужель.

Незважаючи на те, що вибори ще не призначені, свою активність на території 205 виборчого округу вже проявляють два потенційних кандидати.

Чернігівське представництво Комітету виборців України здійснюватиме моніторинг та контроль за дотриманням законодавства під час проведення проміжних виборів до Верховної Ради України по 205 виборчому округу.

Прес-служба Комітету виборців України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.