Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 19:29:41

Тимчасова комісія обласної ради створила громадський комітет соціального захисту населення

28.05.2015   08:24Агенцiя

27 травня, відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з дотримання гарантій і прав громадян на своєчасне отримання державних житлових субсидій та з вивчення законності підвищення тарифів на комунальні послуги для населення.

В роботі заходу, який провів заступник голови обласної ради, очільник тимчасової контрольної комісії Валентин Мельничук, окрім її членів, взяли участь представники громадських та політичних організацій краю.

Нагадаємо, що вищезгадана комісія була створена згідно з рішенням двадцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 29 квітня поточного року. Головною метою її роботи народні обранці визначили діяльність, спрямовану на соціальний захист населення Придесення в питаннях своєчасного і повного отримання державних житлових субсидій та встановлення обґрунтованих, зрозумілих тарифів на комунальні послуги.

Валентин Мельничук, зокрема зазначив, що на першому установчому засіданні, яке відбулося 20 травня, за участі представників департаментів обласної держадміністрації, територіального відділення АМК України, представників тепло- та енергогенеруючих підприємств, були визначенні основні пріоритети діяльності комісії. В їх числі і пропозиція від громадськості щодо створення комітету соціального захисту населення. Саме це питання і було основним в порядку денному сьогоднішнього зібрання тимчасової контрольної комісії.

Створення такого громадського органу, зазначив заступник голови обласної ради, напряму пов'язане з субсидіями і можливими порушеннями прав населення. Даний комітет має бути своєрідним майданчиком для об'єднання зусиль депутатів, партій, громадських і політичних організацій та пересічних громадян для вирішення вкрай важливого питання – жодна людина не має залишитися один на один з проблемами, пов'язаними з несправедливим ціноутворенням тарифів на житлово- комунальні та інші послуги. Тим більше, що Чернігівщина на сьогодні має одні із найвищих рівнів тарифів на комунальні послуги в Україні, а по зарплаті – пасе задніх.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.