Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 06:09:44

Стратегія розвитку Чернігова залежить від чернігівців – підсумки круглого столу

27.05.2015   16:11

У дискусійному клубі "Експертна думка" відбувся круглий стіл на тему: "Розробка нової стратегії розвитку Чернігова!".

Цього року у  Чернігові спливає термін дії  «Стратегії розвитку міста на 2007-2015 роки», а тому розробкою нового документу, в котрому будуть прописані шляхи розвитку міста до 2020 року,  треба займатися вже зараз.

«Чернігів не має стратегічної візії, в котрій переплелися б унікальні ідеї, завдяки яким наше місто стало конкурентоспроможним та успішним», - відмітила народний депутат України Анна Романова. Вона зауважила, що стратегію розвитку міста мають розробити фахівці, міська громада, чиновники та люди, що наділені владою приймати рішення та цю стратегію виконувати. «Люди, котрі створюватимуть стратегію розвитку, її мають і впроваджувати», - акцентувала Анна Романова.

До роботи над новою програмою Анна Романова запросила долучатися всіх небайдужих чернігівців. «Вклад громадськості у напрацюванні стратегії розвитку міста має бути визначальним, адже розбудовуємо ми його, в першу чергу, для чернігівців і лише потім для туристів та потенційних жителів міста», - відмітила народний депутат України.

Юрій Сухомлин, замісник начальника управління стратегічного  розвитку міста та туризму Чернігівської міської влади, відповів, що розробка стратегії міста до 2020 року вже розпочалася. Так, 16 березня за дорученням міського голови для цього була створена робоча група, котру міський голова Олександр Соколов і очолив. Наразі розробка програми дещо гальмується, але тому, за словами чиновника, є об’єктивні причини, що лежать в законодавчій площині: стратегія розвитку міста має корелюватися з стратегією розвитку регіону та країни в цілому.

Тетяна Бойко,  директор агенції Prime Media,також вважає, що розробкою документа, який би став дороговказом для наступної каденції депутатів, треба займатися вже зараз. На думку експерта, розпочинати слід з кінця – треба розуміти, що ми хочемо отримати в результаті. Елементарні дослідження, покажуть яким бачать місто через 5, 10 років самі чернігівці, адже їхнє бачення може відрізнятися від бачення влади.

Владі разом з громадою треба виокремити пріоритетні напрями, за котрими в майбутньому буде розвиватися Чернігів, адже інвестувати в усі сфери одночасно не вийде, констатували учасники круглого столу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини