На Чернігівщині проходить засідання спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії
З 19 по 21 травня в Чернігівській області відбувається десяте засідання спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії. Представники України та Білорусі зібралися в Чернігові, аби продовжити процес проведення лінії державних кордонів між обома країнами, зокрема, успішно спланувати весняно-літні демаркаційні роботи.
Необхідність чіткого розмежування державного кордону України з усіма сусідами значно зросла у зв’язку з проведенням бойових дій на Сході України.
Начальник управління делімітації і демаркації державного кордону Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Олександр Архіпов зазначив: «Найголовніше, що за короткий період часу з початку демаркаційних робіт обом країнам вдалося домовитися, як вони будуть проводитись. Процес розподілу українсько-білоруського кордону — досить кропітка і серйозна робота, що потребує значних витрат часу».
Демаркаційні роботи спрямовані на те, щоб і Білорусь, і Україна отримали міжнародно визнаний державний кордон, який є непорушним та недоторканним. Делегати обох країн прагнуть впорядкувати відносини з сусідами, аби з точки зору міжнародного права кожен чітко знав, де чия територія.
За результатами засідання представниками двох країн буде підписано відповідний протокол.
Останні новини Чернігівщини
30 березня: цей день в Україні і світі 08:26
День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.