Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 08:34:32

Березенко: Громада Чернігівщини має спільно подбати про своїх захисників

18.05.2015   09:26Агенцiя

Посилення обороноздатності військових частин, які розташовані на теренах області, є важливою задачею для всієї громади Чернігівщини.

Адже від забезпеченості наших захисників залежить безпека кожного чернігівця. Про це заявив голова Ради регіонального розвитку Чернігівської області Сергій Березенко під час зустрічі з командувачем оперативного командування «Північ» генерал-майором Олександром Локотою.

Наразі в цій військовій структурі, розміщеній у Чернігові, є низка питань, які потрібно вирішувати.

– Є проблеми з матеріально-технічним забезпеченням. Упевнений, що це справа не тільки моя, а й усієї області: і громадських організацій, і місцевих бізнесменів, і влади. Треба підключитися і забезпечити військових, не чекаючи підтримки з боку Міноборони. Треба зі свого боку зробити конкретні речі, щоб умови їх роботи були комфортними і ефективними. Я думаю, що найближчим часом деякі роботи ми зможемо виконати. Це важливо, оскільки Чернігівщина має майже 200 км кордону з державою-агресором. І у разі наступу ворога на столицю, чернігівські військові першими прийматимуть бій. Окрім того, підрозділи ОК «Північ» беруть участь в АТО в одному із секторів, отже від оснащення армії залежить життя наших хлопців, – наголосив Сергій Березенко.

Голова Ради регіонального розвитку Чернігівщини зауважив, що він також готовий на рівні держави лобіювати збільшення обсягів підтримки військових області.

Сергій Березенко зустрівся з командуванням ОК «Північ» після відвідування підприємств області, що займаються матеріально-технічним забезпеченням української армії.

– Переконаний, що за результатами приїзду разом зі мною і керівника «Укроборонпрому», і першого заступника секретаря РНБО пожвавиться ситуація на оборонних підприємствах Чернігівщини. І безумовно це автоматично стане елементом підтримки і полегшення роботи ОК «Північ». Я зі свого боку готовий організувати і налагодити діалог між цими підприємствами та військовими, – запевнив Сергій Березенко.

Нагадаємо, що оперативне командування «Північ» сформоване у лютому 2015 року із розташуванням у Чернігові. Військове управління здійснюється на теренах Київської, Черкаської, Житомирської, Полтавської, Чернігівської областей та міста Києва. Оперативному командуванню підпорядковується 41 військова частина.

Командуючий ОК «Північ» – генерал-майор Олександр Локота – брав участь у миротворчих місіях ООН UNPROFOR і IFOR у Боснії та Герцеговині.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини