Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 11:33:41

Молоді аналітики спостерігатимуть за виборами 2012 року у Чернігівській області

17.02.2012   14:38Агенцiя

Під час заходу віце-президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Юрій Вдовенко презентував новий проект “Сприяння молоді у спостереженні за виборами”.

Він зазначив, що даний проект ставить за мету розвинути локальні демократичні ініціативи шляхом залучення активістів молодіжного громадського руху Чернігівської області до процесу аналізу виборчої кампанії 2012 року для підвищення її прозорості.

Менеджер проекту Максим Корявець розповів про основні заплановані проектні заходи.

Зокрема, він повідомив, що проект буде реалізовано за період з 1 лютого по 31 грудня 2012 року у три етапи.

Перший етап – підготовчий – буде спрямовано на розробку параметрів відбору майбутніх учасників тренінгів з навчання моніторингу виборчого процесу.

Другий етап – навчальний – передбачатиме проведення навчання майбутніх політичних аналітиків. Планується, що до кінця квітня буде завершено відбір 25-ти молодих активістів із кожного району Чернігівської області. Відібрані учасники візьмуть участь у серії із трьох триденних тренінгів, присвячених вивченню тем, що допоможуть їм ефективно проводити моніторинг виборчого процесу у майбутньому. Зокрема, у рамках тренінгів учасникам буде надано можливість ознайомитися із основами аналітичної діяльності, основними прийомами написання аналітичних документів, отримати знання у сфері моніторингу виборчого процесу та політичного аналізу.

Третій етап – інформаційно-аналітичний – найважливіший етап. Протягом цього етапу молоді політичні аналітики матимуть змогу використати отриманні знання на практиці, приймаючи участь у процесі моніторингу виборчого процесу на території Чернігівської області.

Проміжні результати моніторингу будуть оперативно розміщуватися на спеціально створеному сайті “Поліський тиждень”, а також публікуватися в електронному бюлетені “Поліський тиждень: Чернігівщина крізь призму підготовки до виборчої кампанії 2012 року”. Протягом серпня – жовтня 2012 року заплановано опублікувати 6 випусків даного бюлетеня.

Результати моніторингу увійдуть до друкованого звіту “Парламентські вибори 2012 очима молоді: погляд з Чернігівщини”, що буде опубліковано після дати проведення виборів. А молоді політичні аналітики матимуть також змогу відпрацювати свої навики публічних виступів під час заключної прес-конференції.

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

19 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1485 Російська агресія - Day 1485 Russian aggression

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.