Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 04:39:09

Розширена нарада УМВС в Чернігівській області підбила підсумки роботи за 4 місяці

12.05.2015   16:42Агенцiя

Усуненню недоліків та обговоренню проблемних питань в організації роботи міськрайвідділів внутрішніх справ області за 4 місяці року була присвячена розширена нарада керівництва УМВС в області.

Крім членів колегії, у нараді взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайорганів внутрішніх справ області разом зі своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Едуард Альохін, він відзначив, що подібні засідання віднині проводитимуться раз на квартал. Всі інші питання, що стосуються оперативної та службової діяльності органів та підрозділів міліції Чернігівщини, щотижня розглядатимуться в режимі селекторних оперативних нарад. За результатами  роботи за 4 місяці року УМВС в Чернігівській області зайняло ІІІ місце в загальнодержавному рейтингу.

Начальник Управління подякував керівникам відділів і служб за належну організацію охорони громадського порядку під час травневих свят. Завдяки сумлінному несенню служби суттєвих порушень громадського порядку на Чернігівщині не допущено.

Докладно зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників. Едуард Альохін підкреслив, що в умовах реформування системи МВС основна задача - максимально зберегти особовий склад підрозділів.

На  нараді говорилося й про стан досудового слідства, дотримання законності слідчими органів внутрішніх справ області. Колегія УМВС області обговорила заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції. В цьому контексті розглядався стан роботи щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких, у тому числі минулих років.

Керівництвом УМВС була висунута вимога активізувати зусилля для стабілізації оперативної обстановки, пов'язаної з незаконним обігом зброї, вибухових речовин і боєприпасів, розкриття злочинів із застосуванням вогнепальної зброї. Основними критеріями ефективності проведення операції вважати виявлення вогнепальної зброї, у першу чергу нарізної, вибухових речовин і боєприпасів.

Начальник УМВС Едуард Альохін акцентував увагу учасників розширеної наради керівництва УМВС на  комплектуванні посад дільничних інспекторів міліції,  підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області.

Підбиваючи підсумки розширеної наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями  Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності. Зокрема Едуард Альохін звернув увагу начальників міськрайвідділів на необхідності покращення якості роботи чергових частин та ефективності виїздів слідчо-оперативних груп на місце злочину. Реагування міліції на всі повідомлення має бути вчасним і професійним, а спілкування з громадянами - ввічливим.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).