Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 07:54:38

У Ніжині відзначили День народження Надії Савченко

12.05.2015   07:51

На Гоголівській, поблизу пам’ятного знаку «Герої не вмирають», зібралися люди, які вважають за святий обов’язок згадати цього дня нашу «українську Жанну Д’Арк – Надію Савченко, повідомляє nizhyn.city.

У неї День народження – цій незламній жінці виповнюється 34 роки. Але цьогорічне свято їй доведеться зустріти за гратами – 11 місяців тому жінка опинилася в полоні терористів, які передали її російському «правосуддю»… Останнє слово доводиться брати в лапки, адже російський цинізм, беззаконня та свавілля взагалі не вписуються у це поняття.

Під час війни на сході України 2014 року брала участь в антитерористичній операції як доброволець батальйону «Айдар». При цьому залишалася діючим офіцером ЗСУ, беручи участь в АТО в межах двох відпусток. Водночас написала рапорт на звільнення зі Збройних сил України.

Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де, йдучи за пораненими, потрапила в полон терористів 18 чи 19 червня.

В лютому 2015 підтримку Надії Савченко висловив російський поет Олександр Бившев: рос. Словно ты из металла такого, // Что не знает износа в борьбе. // Знаменитая В.Терешкова // Не годится в подметки тебе.

Ніжинці, яким небайдужа доля Надії, священики та активісти зібралися біля пам’ятного знаку, аби висловити слова підтримки та захоплення в адресу цієї мужньої жінки. Вони молилися, читали вірші, обговорювали факти з життя Надії та висловили спільне бажання, аби незламна українка нарешті опинилася на волі.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини