Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:48:18

Президент доручив Березенко зайнятися оборонною промисловістю Чернігівщини

11.05.2015   22:08Агенцiя

Президент України Петро Порошенко відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», де оглянув зразки високоточної зброї українського виробництва.

На полігоні у Чернігівській області також відбулися демонстраційні стрільби з протитанкових ракетних комплексів та керованими ракетами.

Під час візиту 11 травня Президент заявив, що пріоритет у державному оборонному замовленні надаватиметься українським виробникам.

– Ми говоримо і про підприємства «Укроборонпрому», і про інші підприємства, що виробляють продукцію для Збройних сил України, – сказав Петро Порошенко.

Президент також пообіцяв додаткове замовлення для чернігівських підприємств, які займаються речовим забезпечення армії. Окрім цього Глава держави доручив голові Ради регіонального розвитку Чернігівської області Сергію Березенко збільшити завантаження чернігівських оборонних підприємств.

– Питання складне: на заводи, які десятки років не працювали, сьогодні треба повернути людей, забезпечити ефективне використання обладнання, відповідну якість продукції. Чернігівські підприємства мають працювати. Особливу увагу звернути на 171-й завод, – наголосив Петро Порошенко.

– Минулого тижня ми вже почали цю роботу на засіданні Ради регіонального розвитку області. У нас на Чернігівщині є просто унікальні підприємства, які здатні виробляти сучасне обладнання для армії. Наприклад, приватний завод «ЧеЗаРа» може виготовляти системи керування вогнем броньованої техніки. Ми однозначно маємо запускати і завод «Прогрес», і Ніжинський ремонтний завод, і 171-й завод, що 12 років не одержував держзамовлення. За дорученням Президента до кінця тижня ми разом з керівником «Укроборонпрому» відвідаємо всі ці підприємства і за півтора тижня буде конкретний результат, – запевнив Сергій Березенко.

За словами голови Ради регіонального розвитку Чернігівської області, якщо згадані підприємства працюватимуть на повну потужність, то це сприятиме росту соціально-економічного рівня регіону, поліпшить добробут населення.

– Це дуже важливий для нас крок: збільшиться кількість робочих місць, жителі Чернігівщини будуть одержувати більші доходи. Дуже хочеться, щоб люди працювали, одержували зарплату, піднімали свій економічний і соціальний статус, – заявив голова Ради регіонального розвитку Чернігівської області Сергій Березенко.

Варто зауважити, що державне підприємство «171 Чернігівський ремонтний завод» після тривалого простою наприкінці 2014 року почало ремонтувати аеродромну техніку.

Колектив державного підприємства Науково-виробничий комплекс «Прогрес» (Ніжин) здатен розробляти та виготовляти складні оптико-електронні прилади, що застосовуються в озброєнні, зокрема ракетному.

Державне підприємство «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» здійснює капітальний ремонт засобів інженерного озброєння.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.