Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 07:42:04

Чернігівське обласне об’єднання "Милосердя і доброта" вшанувало ветеранів війни

09.05.2015   19:32Агенцiя

У його голови Артура Зінов’єва та керівників чотирьох благодійних організацій, які входять до складу об’єднання, і напередодні свята, і 9 травня - чимало клопотів.

Роблять все, аби жодного фронтовика, учасника чи дитину війни, малолітнього в’язня не обійти увагою, солодкими подарунками та гостинцями.

Бо це - особливе покоління, гартоване й обпалене Другою світовою війною, випробуване на міцність часом і житейськими обставинами. Ветерани – символ і сплав мужності й сили волі, відваги й оптимізму.

Володимир Бєлов, Володимир Шило, Георгій Никонов, Антоніна Литовченко, Тамара Турчина, Емілія Бреус, Ніна Завацька, Ніна Зубок, Тамара Непомняща, Олександра Бурнос, Марія Слєсар, Емма Мороз…За словами голови міської благодійної організації «Милосердя і доброта», кавалера ордена княгині Ольги Парасковії Сидоренко, на день заснування осередку їх було майже три сотні. Нині – кілька десятків, найвитриваліших  активістів і оптимістів.

Щороку протягом двох десятиліть напередодні Дня Перемоги чи  на саме свято вони зустрічаються, аби згадати минуле, поділитися спогадами про пережите, поспілкуватися, поспівати і, звісно, підтримати одне одного.  Слухаю їх – і серце та душа болять,бо слова ті відлунюють печаллю і гіркотою.  

Багатьох до домівки (а то й до постелі) прикували хвороби, тому  милиці, ходунки, інвалідні візки, ціпки - вже бажані речі. В оселі кожного такого  ветерана і учасника війни побували представники ЧОО «Милосердя і доброта». Слова вдячності й поваги, квіти, подарунки додають віри  і сили.Сивочолі творці Перемоги, визволителі, захисники  із  всіяними зморшками-борозенками обличчями, з натрудженими руками, із душами й серцями,  сповненими любові до дітей, онуків та правнуків, до рідної Вітчизни.  

«Милосердя і доброта» ними опікується, про них дбає і турбується, оберігає і захищає.

Ольга Чернякова
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».