Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 червня, 07:20:52

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

17.02.2012   08:37

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її голова Іван Чаус.

Іван Чаус

Іван Чаус

Депутати розглянули два питання порядку денного – “Про стан матеріально-спортивної бази у Менському, Сосницькому, Новгород-Сіверському та Семенівському районах” та “Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

З інформацією з першого питання виступили спортивні керівники вищеназваних районів. Основний лейтмотив їх доповідей: відповідна і належна робота з реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичного виховання учнівської та студентської молоді у районах проводиться, вживаються заходи щодо створення необхідних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку, впровадження ефективних форм та методів фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Один з напрямків такої діяльності полягає в необхідності поліпшення існуючої матеріально-технічної спортивної бази, яка нині багато в чому незадовільна. Виступаючі, зокрема, розповіли про недостатню кількість якісно обладнаних багатофункціональних ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям, брак сучасних вуличних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного інвентаря і обладнання, яке у переважній більшості застаріле. Після обговорення питання порядку денного постійна комісія обласної ради прийняла відповідні рекомендації.

Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл депутатів проінформували заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, голова обласної організації ФСТ “Колос” Володимир Примак, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту управління освіти і науки ОДА Анатолій Скрипченко та керівники обласних ДЮСШ.

Зазначалося, що діяльність педагогічно-тренерських колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямована на пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації здібностей дітей, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу. В той же час виступи не були позбавлені самокритики. Наголошувалося на недостатності впровадження і застосування інноваційних технологій, проходження курсів підвищення кваліфікації адміністрацією та тренерами шкіл, необхідності удосконалення роботи з набору учнів-спортсменів.

Після обговорення члени постійної комісії дійшли висновку, що роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл слід пожвавити, і прийняли рекомендації до обласної державної адміністрації, зокрема, щодо вивчення питання можливості відкриття на базі одного із навчальних закладів Чернігова спортивного інтернату, а також – обласного спортивно-оздоровчого табору на базі Щорського районного оздоровчого табору.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини