Станіслав Прокопенко привітав жительку Козелецького району з 100-річчям
16 лютого до оселі Гаєвої Марини Микитівни, що мешкає в с. Любечанинів Козелецького району завітало чимало гостей, адже їй сьогодні виповнилося 100 років.
![](/uploads/1592-m.jpg)
Привітати Марину Микитівну приїхали й перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заступник голови Козелецької райдержадміністрації Світлана Денисенко, представники районної ради, районного відділу соціального захисту, Остерської спілки ветеранів.
Усе своє життя Марина Микитівна пропрацювала в колгоспі, виховала та вивела в люди п’ятьох дітей. На її долю випало немало труднощів і турбот, але людяність, доброта, працелюбність долали всі негаразди.
Жінка є учасником Великої Вітчизняної війни і нагороджена медаллю “Захисник Вітчизни”. Сьогодні вона ділиться своїми спогадами про війну з 7 внуками, 7 правнуками та 4 праправнуками.
Станіслав Прокопенко вручив ювілярці вітальний адрес від Президента України Віктора Януковича, побажав міцного здоров’я, щастя та всіляких гараздів.
Марина Микитівна в свою чергу щиро дякувала всім гостям за увагу, теплі слова привітань, подарунки і охоче розповідала про своє таке довге, сповнене подіями, життя.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.