У Чернігові проходить зустріч офіційних делегацій – учасників засідання "Вишеградська четвірка + Україна"
Сьогодні Чернігів приймає офіційні делегації країн «Вишеградської групи» (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) та України. Мета зустрічі – обговорення проведення реформ у сфері децентралізації та місцевого самоврядування.
Польську делегацію очолює заступник Міністра закордонних справ Республіки Польща Конрад Павлік, чеську – молодший заступник Міністра закордонних справ Чехії Ярослав Людва, словацьку – заступник Міністра закордонних справ Словацької Республіки Петер Бурян і угорську – Державний секретар Міністерства закордонних справ Угорщини Іштван Мікола.
Україну представляють перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода, інші посадові особи.
У спільній зустрічі також взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та голова обласної ради Микола Звєрєв.
Вітаючи представників делегацій Вишеградської четвірки, керівник області відзначив важливість проведення подібної зустрічі у складний для країни період. За словами Валерія Куліча, саме зараз необхідно роз’яснювати людям увесь зміст державних реформ і, зокрема, децентралізації.
— Упевнений, що досвід країн Вишеградської групи щодо вирішення питань взаємодії між суспільством, бізнесом і владою буде дуже доречним. Сподіваюся на конструктивний діалог і плідну співпрацю, - наголосив голова облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.