Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 19:11:09

Куліч депутатам: переймайте естафету

15.04.2015   15:14Агенцiя

З пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові» звернувся до депутатів Валерій Куліч.

Кожному обранцю громади Чернігова направлено лист, зміст якого у цьому матеріалі подається публічно.
Шановні депутати Чернігівської міської ради! Звертаюся до вас як приватна особа, але з суспільно важливого питання – ліквідації районних у місті Чернігові рад.

У ході передвиборчої парламентської кампанії 2014 року я взяв за мету, спілкуючись із виборцями, з’ясувати шляхи, якими можна спростити життя чернігівців та поліпшити якість життя громади.
Одним із питань, яке було визначене мною як пріоритетне, є оптимізація процесу адміністрування міста через ліквідацію рудименту радянської епохи – районних у місті рад.

Мною та командою фахівців були досліджені правові підстави ліквідації рад, можливі соціальні наслідки та юридична практика, прецеденти і досвід інших міст України. Це питання – в компетенції міської ради, тому був підготовлений проект рішення міської ради «Про питання організації управління районами в місті Чернігові». Двічі цей проект подавався міському голові з проханням включити його до порядку денного сесій міськради. Очільники міста відмовили, адекватність відмов Ви можете оцінити самі. Цей інструмент подання вважаю вичерпаним через відсутність політичної волі очільників міста. Крім того, у зв’язку з призначенням мене на посаду голови Чернігівської ОДА і складенням депутатських повноважень та з огляду на те, що означене питання відноситься до компетенції міської ради, пропоную Вам «перейняти естафету».
Звертаюся до Вас із пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові».

Переконаний, що розгляд цього питання на черговій сесії матиме позитивні соціальні наслідки, а його прийняття дасть змогу поліпшити якість адміністративних послуг, спростити життя чернігівцям, зекономити бюджету Чернігова понад 10 мільйонів гривень на рік.

 

З повагою та впевненістю у взаєморозумінні Валерій Куліч

Підписний лист знаходиться у громадській приймальні за адресою: вул. Гетьмана Полуботка 20/1, тел.: 97-16-51, а у день проведення чергової сесії – у залі засідань Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини