Володимир Хоменко провів нараду стосовно вжиття антикорупційних заходів в області
13 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду за участю керівників правоохоронних органів області щодо стану забезпечення законності та правопорядку, протидії корупції, захисту конституційних прав і свобод людини в регіоні.
Володимир Хоменко
Зокрема, під час наради розглянуто стан проведення антикорупційних заходів в області.
Голова облдержадміністрації підкреслив: обраний стратегічний курс на модернізацію держави не сумісний з таким ганебним явищем, як корупційні дії чиновників різного рівня. Ані займана посада, ані партійна приналежність, ані попередні заслуги не захистять корупціонерів від справедливого і заслуженого покарання. Таке завдання, як пріоритетне, визначив Президент України Віктор Янукович.
За інформацією керівників правоохоронних органів, в області проводиться відповідний комплекс заходів, спрямованих на викриття порушників антикорупційного законодавства. З часу прийняття Закону порушено низку кримінальних справ проти представників різних гілок органів державної влади.
Зокрема, за отримання хабара затримані начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області Рубан О.Г.; державний реєстратор Ічнянської райдержадміністрації Власко І.А.; державний інспектор з карантину рослин в області Заровський В.В. та інші посадовці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
“Глибоке розчарування очікує тих, хто розраховує на недоторканність через приналежність до влади. Порядок буде наводитися рішуче і жорстко. Альтернативи цьому бути не може”, – наголосив керівник області.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.