Обрано нового керівника Ради українських земляцтв у Москві
Новим керівником Ради українських земляцтв у Москві обрано Миколу Ляха. Про це УНІАН повідомив віце-президент Земляцтва донбасівців Москви Петро Акайомов.
Лях Микола
"Новим головою одноголосно було обрано М.Ляха (Чернігівське земляцтво), який має великий досвід керівної роботи, зокрема на міжнародних теренах", - сказав П.Акайомов.
Попередній керівник Вадим Соловйов попросив звільнити його від керівництва у зв'язку з переходом на керівну державну службу.
Також були обрані четверо заступників голови Ради: П.Акайомов (Земляцтво донбасівців), Микола Буховець (Запорізьке земляцтво), Наталія Ківва (Полтавське земляцтво), Віктор Петраков (Кіровоградське земляцтво).
До Ради входять керівники практично всіх українських земляцтв, що працюють у російській столиці. Одна з головних цілей Ради - координація й проведення спільних великих заходів, спрямованих на розвиток і зміцнення братніх зв'язків із Україною.
М.Лях народився 1946 року в Чернігівській області, доктор політичних наук, дійсний член Академії соціальних наук РФ.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression