У Чернігові обговорять перспективи висвітлення діяльності місцевих органів влади після роздержавлення друкованих ЗМІ
16 квітня Українська Асоціація Видавців (УАВПП) при підтримці Українського медійного проекту (У-Медіа) збере та узагальнить побажання місцевих ЗМІ, аби підвищити ефективність роздержавлення газет.

Участь у обговоренні візьмуть представники комунальних та приватних друкованих ЗМІ Чернігівської області, фахівці у питаннях зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та експерти.
Під час обговорення будуть:
(а) проаналізовані та систематизовані найбільш проблемні чи/та незрозумілі моменти майбутнього процесу роздержавлення,
(б) зняті чи пом’якшені побоювання представників комунальних ЗМІ і органів місцевої влади, які звикли до існуючої процедури поширення офіційної інформації та не мають упевненості в тому, що після роздержавлення зможуть ефективно виконувати свої комунікаційні завдання,
(в) знайдені зручні форми та методи розширення інформаційної співпраці місцевої влади та ЗМІ, які дозволять збільшити можливості для поширення офіційної інформації. Окрім цього це дозволить відпрацювати форми роботи місцевих органів влади зі ЗМІ вже зараз, готуючись до роздержавлення у майбутньому.
Захід проводиться за сприяння Чернігівської міської Ради.
Це перше з 3-х запланованих обговорень. В результаті трьох дискусій УАВПП виробить низку рекомендацій/ключових тез, які будуть передані до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України для подальшого врахування в процесі роздержавлення.
До участі запрошуються всі зацікавлені, однак кількість місць обмежена.
З питань участі у заході звертайтеся до офісу УАВПП:
Т. 044 425-58-21, 0504153424
e-mail: lawyer@uapp.org
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.