Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 23:14:37

На 25 сесії Прилуцької міської ради

10.02.2012   18:36Агенцiя

9 лютого відбулося пленарне засідання 25 сесії міської ради, під час якої було розглянуто 22 проекти рішень.

Першим у порядку денному сесії стояло питання про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста та про стан виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки, про що мав інформувати начальник Прилуцького міськвідділу міліції Руслан Курамшин. Але у зв’язку з терміновим відрядженням очільника міськвідділу міліції дане питання було перенесено на розгляд наступної сесії міської ради.


Звітувалися керівники комунальних підприємств міста

На виконання рішення міської ради №26 від 2 червня 2011 року на сесії звітувалися керівники комунальних підприємств міста.

Директор КП “Прилукитепловодопостачання” Андрій Гавриш
зупинився на проблемах підприємства та визначив конкретні плани
на найближчу перспективу

Одним із перших до звіту був запрошений директор КП “Прилукитепловодопостачання” Андрій Гавриш, який проінформував про роботу підприємства за підсумками минулого року, зазначивши, що фінансовий стан підприємства щорічно погіршується через ряд чинників. Основні проблеми підприємства, за словами Андрія Гавриша, – це, у першу чергу, стан розрахунків за природний газ та заборгованість населення за спожиті послуги.
Як зазначив керівник, за минулий рік збитки підприємства склали понад 7 млн.грн. На сьогодні загальний борг підприємства – понад 15 млн.грн., борг населення становить понад 5 млн.грн. Звичайно, у таких умовах виживати підприємству надто складно, але є визначені конкретні плани на найближчу перспективу. Це і робота щодо покращення якості питної води, і будівництво самоплинного колектора та знефторювальної установки, і реконструкція біоставків, на що потрібно понад 7 млн.грн., установлення п’яти котелень, які надійшли в рамках проекту ТАСІS, і на що теж потрібні немалі кошти.
У ході обговорення звіту депутати поставили директору підприємства ряд запитань, на що отримали вичерпні відповіді, та висловили нарікання мешканців міста на роботу абонентського відділу підприємства.
Узявши до відома звіт керівника, міська рада визнала роботу підприємства задовільною та ухвалила наступне комунальному підприємству “Прилукитепловодопостачання” продовжити роботу щодо підвищення якості надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, теплопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення, водопостачання, водовідведення та гарячого водопостачання; удосконалити роботу абонентського відділу та програму з обліку абонентів і обсягів спожитих ними послуг; запровадити побудинковий облік надходжень і витрат коштів за обслуговування внутрішньобудинкових систем зі щорічним звітом по кожному будинку окремо; продовжити роботу щодо запровадження на підприємстві енергозберігаючих технологій; установити теплові лічильники на котельнях для запровадження обліку витрат теплової енергії.


Начальник КП “Прилукижитлобуд”
проінформував про обсяги виконаних робіт

Наступним депутатський корпус заслухав звіт начальника комунального підприємства “Прилукижитлобуд” Олександра Мозгова, який проінформував про обсяги виконаних робіт та наголосив на тому, що за 2011 рік витрати підприємства в цілому склали понад 5 млн.грн., збитки становили 193 тис.грн., у 2010 році – 139 тис.грн. Дебіторська заборгованість станом на 1 січня поточного року складала 715 тис.грн.
Депутати досить прискіпливо оцінювали роботу підприємства, особливо звертали увагу на велику плинність кадрів.
В ухваленому рішенні зазначено, що підприємство має продовжити роботу щодо запровадження енергозберігаючих заходів, підвищення якості надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, удосконалення ведення запровадженого побудинкового обліку надходжень та витрат коштів зі щорічним звітом по кожному будинку окремо.


У депутатів не було нарікань на роботу КП “Послуга”

Перед міською радою вже вдруге звітувався директор комунального підприємства “Послуга” Руслан Ніязов (перший раз керівник підприємства звітувався в червні минулого року).
Цього разу в депутатів нарікань на роботу підприємства не було, прозвучали лише незначні зауваження, а керівник почув з вуст депутатів схвальні відгуки на свою адресу. І це недарма, адже Руслану Ніязову за короткий термін удалося значно зменшити збитки підприємства, які на початок 2011 року становили 591 тис.грн., а вже на кінець року збитки склали 68 тис.грн. У керівника є конкретні плани щодо виходу підприємства зі збиткового становища.
В ухваленому сесією рішенні зазначено, що підприємству необхідно здійснити заходи щодо оновлення парку сучасними контейнеровозами, продовжити роботу по запровадженню роздільного збирання побутових відходів, що, як зауважив Руслан Ніязов, є одним з основних завдань для підприємства.


Звіт директора КП КШХ “Шкільний”
Лідії Сердюк був ґрунтовним і переконливим

Про роботу за підсумками 2011 року на сесії звітувалася директор комунального підприємства комбінату шкільного харчування “Шкільний”. Звіт був ґрунтовно підготовлений, ілюстрований і переконливий, що засвідчує великий досвід роботи керівника. Лідія Сердюк наголосила на тому, що комбінат – це злагоджений колектив, який працює на територіальну громаду. Працівники підприємства мають високі професійні розряди. Комбінат є членом Всеукраїнської Асоціації кулінарів України, членом Асоціації підприємств, що організовують харчування в навчальних закладах, та входить в управління Асоціації.
Лідія Сердюк звернула увагу депутатського корпусу на те, що комбінат є платником усіх видів податків, яких за 2011 рік сплачено 1 млн. 591 тис. 176 грн. Окрім того, підприємство протягом минулого року витримало 700 перевірок різних інстанцій. Попри всі фінансові труднощі комбінат працював стабільно і злагоджено, забезпечуючи якісним харчуванням заклади освіти і медицини та надаючи ряд інших послуг.
Узявши до уваги звіт керівника та визнавши роботу комбінату задовільною, депутати ухвалили наступне
підприємству продовжувати політику виконавчої влади та місцевого самоврядування по підвищенню якості надання послуг з організації гарячого харчування дітей усіх вікових категорій у закладах управління освіти та хворих у медичних закладах міста;
комбінату шкільного харчування “Шкільний” відповідно до законів України “Про здійснення державних закупівель” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель”, у межах відповідних бюджетних річних призначень на 2012 рік, професійно забезпечувати достатнім, якісним та безпечним харчуванням дітей усіх вікових категорій закладів управління освіти та хворих у медичних закладах міста;
управлінню освіти міської ради, комунальному лікувально-профілактичному закладу “Прилуцька центральна міська лікарня”, комунальному підприємству комбінат шкільного харчування “Шкільний” продовжити роботу щодо підвищення технічного рівня оснащення їдалень і харчоблоків закладів освіти та медицини з урахуванням енергозберігаючих технологій.

На пленарному засіданні сесії також звітувався директор КП “Міськсвітло” Валерій Рябець.
Контроль за виконанням рішень, ухвалених по звітах керівників комунальних підприємств, покладено на профільні депутатські комісії.
Резюмуючи обговорення звітів керівників комунальних підприємств міста, депутати від фракції Партії регіонів унесли пропозицію міському голові відзначити за якісну добросовісну роботу директора комбінату шкільного харчування “Шкільний” Лідію Сердюк, а голова фракції “Батьківщина” Світлана Яременко запропонувала заохотити і директора КП “Послуга” Руслана Ніязова.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху

Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху 14:00

Співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування хлопчика 2020 року народження внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. Малюка госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини