Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 04:51:12

Громадська рада при облдержадміністрації повинна об’єднатися навколо вирішення проблем Чернігівщини

17.03.2015   10:17Агенцiя

— Громадська рада має знайти та прийняти правильні рішення, що розблокують її роботу. Я запевняю всіх, що обласна державна адміністрація не втручатиметься в діяльність Громадської ради, сформованої відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Нам потрібен легітимний консультативно-дорадчий орган, який, по-перше, буде контролювати владу, а по-друге, нам допомагати, — таку думку висловив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час інтерв’ю КП «ТРА «Новий Чернігів».

Дестабілізація роботи Громадської ради, за словами очільника області, не потрібна нікому. Внутрішні конфлікти і проблеми між представниками інститутів громадянського суспільства призвели до ситуації, коли відсутнє реальне бачення їхнього зібрання та існування. Після установчих зборів відбулося чотири засідання, із них останніх два були присвячені питанням легітимності голови Громадської ради.

Сергій Журман також зазначив, що третя за каденцією Громадська рада є найчисельнішою, адже до її складу увійшло 173 представника громадських організацій та об’єднань. З одного боку, тішить думка, що в області зростає кількість свідомих та соціально активних громадян, налаштованих на співпрацю. З іншого — збільшення чисельності Громадської ради створює ризики налагодження ефективної роботи.

— Громадськість має розібратися сама, що вона хоче, та об’єднатися навколо вирішення проблем Чернігівщини, — підкреслив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».