Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:45:15

Нардеп Валерій Куліч відтепер має інтернет-сайт

16.03.2015   15:27Агенцiя

Прозорість роботи народного депутата і доступність спілкування з ним – запорука ефективного зв’язку «виборець-депутат-виборець». Саме для цього народний депутат України Валерій Куліч запустив офіційний персональний сайт kulich.com.ua.

Інформація про роботу депутата, його позиції, документи і зворотній зв’язок – основа наповнення класичного сайту нардепа – всі ці елементи є і динамічно оновлюються. Крім того, є й інноваційна функція – на сайті можна проконтролювати хід розгляду звернення до нардепа, що пришвидшує комунікацію.

Також, паралельно із сайтом, працює публічна сторінка Валерія Куліча у facebook. На ній розміщується поточна інформація про роботу нардепа та посилання на сторонні ресурси з інформацією про роботу депутата.

Посилання:
офіційний сайт народного депутата України Куліча Валерія Петровича – http://kulich.com.ua/
офіційна публічна сторінка у мережі facebook – https://www.facebook.com/valerii.kulich


Також нагадуємо!

У Чернігові, на вулиці гетьмана Полуботка, 20/1, для вас працює громадська приймальня народного депутата України Валерія Куліча.

У приймальні постійно є помічники-консультанти нардепа, у яких ви можете отримати первинну юридичну допомогу, сприяння у розв’язанні конфліктних ситуацій, підтримку в захисті законних прав, а також можна домовитися про особисту зустріч із народним депутатом та надати пропозиції стосовно розвитку міста і вдосконалення законодавства.

Також на базі громадської приймальні народного депутата України від 205-го виборчого округу Валерія Куліча діє центр прийому звернень до депутатського об’єднання «Рідна Чернігівщина», головою якого є Валерій Куліч. До об’єднання входять тринадцять нардепів, обраних від Чернігівщини або якось із нею пов’язаних. Тому ефективність ваших звернень, направлених за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка,20/1 – буде найвищою. За потреби, вони будуть перенаправлені тим нардепам, які займаються саме вашою проблемою і є членами профільних комітетів Верховної Ради України.

Запрошуємо до приймальні народного депутата України Валерія Куліча за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 20/1, телефон: 0-462-97-16-51, e-mail: pryimalna.kulich@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини