Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 20:40:34

Спільними зусиллями вдалося зберегти мир, спокій та стабільність в регіоні — Сергій Журман

16.03.2015   09:58Агенцiя

Минає півроку, як Сергій Журман виконує обов`язки голови обласної державної адміністрації. Основними здобутками регіону керівник області поділився з журналістами чернігівської міської телекомпанії КП ТРА «Новий Чернігів».

— Головне, що вдалося зробити, не мені, а всім разом — стабільність, порядок і тиша в області, порівняно з іншими регіонами держави. Це заслуга не моя, а цілої системи людей, які працюють у цьому напрямку. Виконавча і представницька гілки влади, правоохоронні органи, Служба безпеки, прокуратура — всі вони забезпечують мир і спокій на території Чернігівщини, — підкреслив Сергій Журман.

Минулий рік, за словами очільника області, за всіма показниками вдалося завершити краще ніж п’ять останніх. Область стала єдиною в країні, де термін погашення позик був подовжений до 20 грудня. Це дало можливість брати додаткові позики і виплачувати борги із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. А дотація у 237 мільйонів гривень, що надійшла наприкінці грудня, дозволила майже повністю погасити заборгованість.

— Рік, що минув, був одним з найважчих для нашої молодої країни. Втім, поточний рік буде ще скрутнішим і весь його тягар ми відчуємо восени, — додав виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації.

Тому на його переконання, основне завдання для органів виконавчої влади — втримати ситуацію таким чином, щоб увесь негатив, напруження спаду економіки, найменшим чином торкнулись життєзабезпечення населення області. А для цього, на думку Сергія Журмана, необхідно напружено працювати і вирішувати нагальні проблеми, що виникають в регіоні.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини