Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 15:18:20

Чернігівське обласне об’єднання "Mилосердя і доброта" привітало активісток із 8 березня

08.03.2015   18:53Агенцiя

Сердечні вітання із Міжнародним жіночим днем голови цієї громадської організації Артура Зінов’єва, щирі слова вдячності за невтомність та готовність прийти на допомогу ближньому адресовані і волонтерам, і головам благодійних осередків, які входять до складу об’єднання, і всім чернігівкам.

Берегиням родинних цінностей, роду і родоводу, національних традицій і державності.

Громадська організація «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і доброта» вже не один рік опікується людьми з обмеженими фізичними можливостями, ветеранами,  учасниками  та дітьми війни, малолітніми в’язнями, багатодітними родинами, соціально незахищеними й самотніми громадянами. Отож без перебільшення – людьми, котрих не раз життя й проблеми випробовували на міцність і гартували.

Вітання  Артура Зінов’єва – прояв синівської любові та великої поваги до матерів, бабусь і прабабусь, які зуміли не втратити сили духу й оптимізму та активно підтримують членів об’єднання  словом і ділом.

- Усім жінкам доземно вклоняюся за чуйність до чужої біди та щиро бажаю довголіття, доброго здоров’я і здійснення заповітної мрії – миру в Україні, злагоди в суспільстві, - наголошує Артур.

До слова, двох активісток - голову Чернігівської міської організації «Милосердя і доброта», кавалера ордена княгині Ольги, Парасковію Сидоренко і волонтера Лідію Кудрявцеву (на фото) обласна державна організація з нагоди свята нагородила Почесними грамотами.

Ольга Чернякова
Фото автора

PR

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини