Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:11:53

Роботу комунальних комерційних підприємств обласної ради обговорено на засіданні профільної постійної комісії

07.03.2015   11:49Агенцiя

5 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, в роботі якого взяли участь в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні, яке провів голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Микола Стрільць, депутати розглянули планове питання про роботу комунальних комерційних підприємств обласної ради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради. Торік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) склали 400 млн. 988 тис. грн., що більше результату 2013 року на 50 млн. 318 тис. грн. або на 14,3 % та більше запланованого фінансовими планами на 73 млн. 684 тис. грн. або на 22,5 %.

За підсумками фінансово-господарської діяльності за 2014 рік комунальними підприємствами загалом отримано чистого прибутку в сумі 7 млн. 280 тис. грн.

Крім того, комісією узгоджено нормативи відрахувань до обласного бюджету частини їх прибутку на 2015 рік та графік проведення звітів керівників комунальних підприємств про стан їх фінансово-господарської діяльності та перспективи розвитку.

Також на засіданні розглянуто низку інших поточних питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати та надання дозволів на списання майна.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини