Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:21:41

Чернігівська область: з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО перемістилося 10 тис. 529 осіб

06.03.2015   11:29Агенцiя

Станом на 5 березня до Чернігівської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції перемістилося 10 тис. 529 громадян України, з яких 1 тис. 759 дітей та 4 тис. 557 людей похилого віку.

Для організації їх розселення та надання різних видів соціальної допомоги, в області працює відповідний Регіональний штаб.

Наразі, надано допомогу 10 тис. 426 особам, з них: пенсії отримало 4 тис. 367 осіб, соціальна допомога надана 812 переселенцям, страхові виплати за місцем тимчасового проживання виплачено 400 особам. Крім того,  працевлаштовано 865 осіб, 185 громадянам відновлено втрачені документи. Влаштовано до загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів 1 тис. 125 дітей.

У разі необхідності вирішення соціально-побутових питань, громадяни України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції можуть звертатися на гарячі лінії обласної державної адміністрації за номерами телефонів +38(0462) 67-50-24 (в робочі дні з 08:00 до 17:00) та +38(0462) 72-40-95 (щоденно з 17:00 до 08:00), а також цілодобово до Регіонального штабу через обласне Управління ДСНС України за номером 101 або +38(0462) 65-25-41

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини