Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:05:37

В обласній раді обговорили питання реорганізації Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності

06.03.2015   10:17Агенцiя

5 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів нараду, на якій розглядалося питання про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року «Про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Чернігівської обласної ради».

В нараді взяли участь голова профільної постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус та члени цієї комісії Едуард Шуман і Валентин Курінний, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Григорєв, голова комісії з припинення юридичної особи комунальний заклад «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» обласної ради Сергій Степаненко, директор комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Володимир Магеррамов, представники громадськості та ЗМІ.

Звертаючись до учасників засідання, Валентин Мельничук зазначив, що при розгляді даного питання на сесії обласної ради висловлювалася стурбованість депутатів, представників громадськості стосовно того, наскільки було враховано інтереси трудових колективів та спортсменів обох комунальних закладів, що реорганізуються. Отож, за словами заступника голови обласної ради, метою сьогоднішнього зібрання є узгодження всіх гострих моментів, що можуть виникнути внаслідок реалізації даного рішення обласної ради.

Як відомо, розробником проекту згаданого рішення обласної ради виступив Департамент сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, в сфері управління якого знаходяться ці спортивні школи.

Голова постійної комісії з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус у своєму виступі акцентував увагу на необхідності створення контрактної основи для призначення керівника реорганізованого комунального закладу, а для цього буде підготовлено Звернення до профільного Комітету Верховної Ради та Уряду щодо ініціювання внесення відповідних змін до законодавства України.

Учасники наради також обговорили технічні та кадрові питання обласної школи вищої спортивної майстерності, а також Положення про цей заклад та інші питання.

На завершення наради Валентин Мельничук зазначив, що діалог про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» продовжиться наступного тижня. Також всі бажаючі зможуть внести свої пропозиції і до Положення про цей комунальний заклад обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини