Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 10:12:03

Інвестиції прийдуть лише туди, де "озброїлись" привабливою стратегією їх залучення

28.02.2015   09:51Агенцiя

27 лютого голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в роботі першого тематичного семінару «Розробка стратегії по залученню інвесторів (національна, регіональна, комунальна)», який відбувся на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій. Провела семінар директор комунального підприємства "Консалтинговий центр "Сіверщина" Чернігівської обласної ради Наталія Каменська.

Звертаючись з вітальним словом до учасників семінару - заступників голів міських та районних рад, очільників економічних підрозділів органів місцевого самоврядування, керівників сільських і селищних громад, представників інвестиційних центрів області – Микола Звєрєв наголосив, що альтернативи реформам місцевого самоврядування і децентралізації влади не існує. Адже тільки шляхом упровадження реформ можна досягти успіху в економічному і соціальному житті, як того вже добилися країни Євросоюзу.

Рано чи пізно, але влада буде належати громадам, зазначив керівник. Лише тоді буде у них достатньо повноважень і фінансових можливостей для ефективного розвитку інфраструктури і соціальної сфери. І не в останню чергу в забезпеченні прискорення всебічного розвитку громад і регіонів повинні відігравати інвестиції. Адже більшість власників великих грошей завжди готові інвестувати їх в цікаві проекти. Але ж для цього треба мати не тільки конструктивні розробки останніх, але й напрацювати привабливу стратегію залучення інвестицій, наголосив керівник.

У своєму зверненні до присутніх голова обласної ради також окреслив низку проблемних питань розвитку органів місцевого самоврядування на сучасному етапі й особливо, пов'язаних із проведенням реформ та децентралізацією влади, та відповів на численні запитання учасників семінару.

Ведучими семінару, які мають багаторічний успішний досвід у сфері сприяння розвитку економіки, малого та середнього бізнесу та залучення приватних інвестицій, були експерти - Микола Ушаков, заступник директора державної бюджетної установи «Київський міський центр з інвестицій та розвитку», та Юрій Вдовенко, консультант Німецького товариства з міжнародної співпраці GIZ з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,

Як повідомила директор комунального підприємства "Консалтинговий центр "Сіверщина" Чернігівської обласної ради Наталія Каменська, мета проведення такого семінару - сприяння в підготовці фахівців у сфері розробки та впровадження інвестиційних проектів, інноваційних програм і механізмів для забезпечення економічного та соціального розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

За інформацією Наталії Каменської, подібні семінари, у рамках підтримки реалізації умов Коаліційної Угоди Верховної Ради України VIII скликання у частині VIII «Забезпечення прискореного економічного розвитку» та за ініціативи Німецького товариства з міжнародної співпраці GIZ, відбудуться і в інших населених пунктах області.

Довідково. Комунальне підприємство «Консалтинговий центр «Сіверщина» Чернігівської обласної ради» створено рішенням 19 сесії обласної ради шостого скликання від 28 березня 2014 року.

Його діяльність спрямована на впровадження інвестиційних проектів, інноваційних програм і механізмів для забезпечення економічного та соціального розвитку територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини