У ТОП 50 керівників, які повинні бути звільнені потрапив Степан Дусяк, начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області та його заступник
Громадський люстраційний комітет склав ТОП-50 посадовців, які повинні бути звільнені, оскільки вони обіймали свої посади з 25 лютого 2010 по 22 лютого 2014 року сукупно більше одного року або працювали під час Євромайдану та не звільнились за власним бажанням і ми будемо добиватись, щоб ці посадовці були звільнені.
Серед цих посадовців: 2 заступники Міністра внутрішніх справ, 1 заступник голови Адміністрації Президента України, 7 керівників та заступників керівників Центральних органів влади, 1 голова облдержадміністрації, 1 заступник Міністра,14 працівників ДФС, 16 співробітників МВС, 6 прокурорів та 2 посадовця ДСУ.
Чернігівщину в цьому списку "представляють":
20. Степан Дусяк, начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області
2006-2011 – директор Департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації України,
27. Христина Будзяновська, заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області
З 1998 року по березень 2012 року – заступник голови Державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області.
http://lku.org.ua/press_articles/253
ДОВІДКА:
Громадський люстраційний комітет — це громадські активісти, журналісти, правники, IT-шники, окремі парламентарі та державні службовці, які разом домагаються очищення влади, навіть коли керівники держави його блокують.
Громадський люстраційний комітет — це дієвий рух ентузіастів, які незгодні з тим, що після чергової революції, яку ми оплатили життями найкращих, ми знову втратимо шанс на побудову ефективної держави. І ми не просто незгодні на кухні чи в Фейсбуці. Ми реально взялись за те, щоб втілити завдання очищення влади, щоб встановити кожен випадок саботажу і разом з іншими небайдужими громадянами його виправити.
P.R.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.