Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 11:18:03

Обговорено питання дотримання правопорядку на території області, забезпечення захисту населення під час надзвичайних ситуацій та стану мобілізаці військовозобов’язаних

26.02.2015   13:34Агенцiя

25 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Насамперед, члени контрольної комісії – депутати обласної ради Олена Дмитренко, Арсен Дідур, Валерій Зуб, Валентин Курінний, Анатолій Шурда та представники громадських організацій ознайомилися із станом правопорядку на території області. Роз'яснення з цього питання надав перший заступник прокурора Чернігівської області В'ячеслав Кривов'яз.

Далі з питання підготовки проекту обласної комплексної програми дотримання стану законності та правопорядку на території області виступив в.о. заступника начальника УМВС України в Чернігівській області Едуард Альохін. Члени комісії вирішили на наступному засіданні комісії розглянути проект вказаної програми, підготовку якої буде здійснювати УМВС України в Чернігівській області.

Про стан мобілізації на території Чернігівської області членам тимчасової комісії доповів обласний військовий комісар Костянтин Нікулін. Він, зокрема, поінформував про взаємодію військового комісаріату з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади під час проведення мобілізації на території області у лютому 2015 року, а також кількості мобілізованих за цей період.

Потім комісія розглянула питання забезпечення захисту населення під час надзвичайних ситуацій. По ньому присутніх поінформували начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Федоренко та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв. Члени комісії вирішили запросити у Чернігівській, Прилуцькій, Ніжинській міських радах інформацію з приводу стану бомбосховищ, придатних для захисту людей на території відповідних населених пунктів.

Наступне засідання комісія планує провести 4 березня.

 

Довідково
Тимчасову контрольну комісію обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії створено відповідним рішенням двадцять третьої сесії шостого скликання Чернігівської обласної ради від 23 січня 2015 року.
Головним завданням комісії визначено роботу по зміцненню обороноздатності та наданню допомоги правоохоронним органам в забезпеченні правопорядку на території області.

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION