Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 10:22:30

Анатолій Мельник: Владі час прозвітувати про зроблене за рік

26.02.2015   09:17Агенцiя

Цього тижня рівно рік як Кабінет Міністрів під керівництвом Яценюка взяв на себе відповідальність за країну.

Тож саме час прозвітувати, вважає Анатолій Мельник, депутат Чернігівської обласної ради.

Україна змінилася до невпізнання. Війна на нашій території поставила питання безпеки кожного українця на перше місце. Країна наблизилася до найглибшої економічної прірви за всі роки Незалежності.

Ось тільки деякі цифри. У 2014 році економіка занурилася в глибоку рецесію, падіння ВВП у 2014 році за прогнозами складе мінімум 6,7%. Падає виробництво, скорочуються робочі місця, зменшується обсяг інвестицій. А те, що сталося з курсом гривні, інакше, як економічною диверсією проти самих основ української державності не назвеш: курс гривні упав УЧЕТВЕРО! Уряд Яценюка затягує Україну в «клуб найбідніших держав».

Всі ці цифри говорять про те, що Уряд Яценюка в реальності виконав єдину свою обіцянку — він дійсно став «урядом камікадзе». Ось тільки потягнув він за собою вниз усю країну.

- Руйнується демократична держава. «Віджимаються» телеканали, які дозволяють собі критикувати уряд.

- На високі державні посаді призначаються іноземці з не завжди бездоганною репутацією.

- Обіцяється децентралізація, а на ділі у областей відбирається ще більше бюджетних коштів.

- Некомпетентність та відсутність реформ списується на війну.

- Кадрова політика уряду також викликає подив.

- Вже давно «напрацювалась» на звільнення голова Національного банку Гонтарєва, яка фактично розвалила валютно-фінансову систему держави.

«Якщо говорити про нашу область, то вже майже півроку не призначається голова обласної державної адміністрації. А рішення депутатів облради з цього приводу проігноровано. На мою думку, слід підтримати вимоги Опозиційного блоку щодо публічного звіту влади, яка не може запропонувати країні програму реформ. А своїми непрофесійними діями доводить людей до зубожіння. Потрібно, нарешті, від слів переходити до конкретних справ», — упевнений депутат обласної ради Анатолій Мельник.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Завдяки проєкту «єРобота» у «Банди Смаку» буде більше вдячних клієнтів

Завдяки проєкту «єРобота» у «Банди Смаку» буде більше вдячних клієнтів 09:53

«Банда Смаку» - відома в Чернігові кейтерингова компанія, яка за роки своєї діяльності здобула прихильність споживачів смачною кухнею та якісним сервісом. Її засновник – амбітний, цілеспрямований, завзятий підприємець, який чітко знає, чого хоче в житті, він же - професійний кухар і пекар Євген Лобань. Торік, щоб збільшити потужності виробництва і розширити коло вдячних клієнтів та постійних партнерів, він скористався грантовою програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини