Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 22:59:52

Про територіальну реформу: семінар у Бобровиці

25.02.2015   17:29

Шостий семінар «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів», призначений для голів територіальних громад, пройшой 25 лютого в Бобровиці.

Відкрила навчання перший заступник голови Бобровицької райдржадміністрації Олена Правілова.

Крім традиційних питань реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, фінансової децентралізації, співробітництва та об`єднання територіальних громад, вперше йшлося про зменшення регулюючої та контролюючої ролі держави, що передбачається здійснити за допомогою нещодавно проголосованого у Верховній Раді України законопроекту.

Серед питань, які ставилися слухачами, були такі: «Що таке спроможна територіальна громада?», «Чому існує несправедливість стосовно податку на нерухомість на так звані садові будинки, що часом нагадують вілли?», «Як довести, що підприємець в дійсності продає десять одиниць підакцизного товару, а не одну, як показує у звітності?», «Які соціальні гарантії діятимуть для нинішніх працівників виконкомів сільрад?», «Які стимули, насамперед – фінансові, передбачає застосовувати держава для об`єднання територіальних громад?», «Чи можна називати таке об`єднання добровільним?», «Наступні місцеві вибори проходитимуть на новій територіальній основі чи на старій?».

З метою самоподготовки слухачі також отримали добірку матеріалів в електронній формі з питань що обговорювалися. Заняття проводили директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регінального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини