Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 00:34:42

Робота по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі вимагає має бути суттєво посилена

24.02.2015   12:31Агенцiя

Про це заявив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради щодо вирішення проблемних питань із забезпечення належного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу, розташованих на території області.

За словами Сергія Журмана, в умовах складної соціально-політичної ситуації в цілому в державі, тотального дефіциту енергоносіїв власного видобутку для виробничих потреб проблема масового розкрадання вуглеводнів злочинними угрупуваннями набула особливої гостроти. Саме тому боротьба з цим явищем вимагає об’єднання зусиль усіх без винятку державних та громадських структур.

Як повідомив в.о. начальника управління МВС України в області Вадим Філашкін, сьогодні область входить до переліку найбільш проблемних з точки зору кількості противоправних посягань на об’єкти галузі. Упродовж 2014 кількість кримінальних правопорушень на підприємствах НАК «Нафтогаз України» в порівнянні з 2013 роком зросла з 41 до 47.

Через збройний конфлікт на сході країни суттєво зросла вірогідність вчинення диверсійних та терористичних актів на особливо важливих об’єктах магістрального трубопровідного транспорту, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Тому виникає необхідність в посиленому режимі вести роботу по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі та розкриттю злочинів.

Як відзначив в.о. голови облдержадміністрації, план спільних заходів з попередження та запобігання злочинності на підприємствах паливно-енергетичного комплексу області має бути розроблений у найкоротшій термін.

— Паливно-енергетичній комплекс є базовою галуззю розвитку всієї економіки держави. Саме він був і залишається досить приваблюваним для кримінальних структур. Я прошу керівників всіх контролюючих органів посилити профілактичну роботу із запобігання противоправних дій, а у разі їх скоєння вживати вичерпні оперативно-пошукові заходи щодо їх розкриття. Ми повинні бути готові адекватно реагувати на будь-який розвиток подій тому сьогодні необхідно все зробити для того, щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій на об’єктах нафтогазового комплексу, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини