Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 06:20:58

Робота по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі вимагає має бути суттєво посилена

24.02.2015   12:31Агенцiя

Про це заявив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради щодо вирішення проблемних питань із забезпечення належного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу, розташованих на території області.

За словами Сергія Журмана, в умовах складної соціально-політичної ситуації в цілому в державі, тотального дефіциту енергоносіїв власного видобутку для виробничих потреб проблема масового розкрадання вуглеводнів злочинними угрупуваннями набула особливої гостроти. Саме тому боротьба з цим явищем вимагає об’єднання зусиль усіх без винятку державних та громадських структур.

Як повідомив в.о. начальника управління МВС України в області Вадим Філашкін, сьогодні область входить до переліку найбільш проблемних з точки зору кількості противоправних посягань на об’єкти галузі. Упродовж 2014 кількість кримінальних правопорушень на підприємствах НАК «Нафтогаз України» в порівнянні з 2013 роком зросла з 41 до 47.

Через збройний конфлікт на сході країни суттєво зросла вірогідність вчинення диверсійних та терористичних актів на особливо важливих об’єктах магістрального трубопровідного транспорту, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Тому виникає необхідність в посиленому режимі вести роботу по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі та розкриттю злочинів.

Як відзначив в.о. голови облдержадміністрації, план спільних заходів з попередження та запобігання злочинності на підприємствах паливно-енергетичного комплексу області має бути розроблений у найкоротшій термін.

— Паливно-енергетичній комплекс є базовою галуззю розвитку всієї економіки держави. Саме він був і залишається досить приваблюваним для кримінальних структур. Я прошу керівників всіх контролюючих органів посилити профілактичну роботу із запобігання противоправних дій, а у разі їх скоєння вживати вичерпні оперативно-пошукові заходи щодо їх розкриття. Ми повинні бути готові адекватно реагувати на будь-який розвиток подій тому сьогодні необхідно все зробити для того, щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій на об’єктах нафтогазового комплексу, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини