Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 08:23:48

Про закриття пункту пропуску

24.02.2015   11:12

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про закриття пунктів пропуску через державний кордон», від 18 лютого, з метою оптимізації мережі пунктів пропуску та необхідності зосередження сил і засобів на більш важливих ділянках кордону з Росією закрито 23 пункти пропуску, з яких 1 міжнародний, 4 міждержавні та 18 місцевих.

На ділянці Чернігівського прикордонного загону припинено роботу місцевого (спрощеного) пункту пропуску «Клюси», що розташований в Щорському районі області і формально, з моменту його будівництва і до цього дня, він виконував функцію місця перетину державного кордону, бо офіційного введення його в дію не було.

Враховуючи, те що він працював лише у вихідні дні тільки для пішого сполучення місцевого населення двох країн, а пасажирський потік складав кілька десятків осіб на місяць, значних незручностей його тимчасове закриття не принесе.

На сьогоднішній день на українсько-російській ділянці державного кордону, загальною протяжністю 183 км в межах Чернігівщини, продовжують функціонувати 2 міжнародних – «Грем’яч», «Сеньківка» та один міждержавний - «Миколаївка» пункти пропуску. Їх пропускна спроможність та географічне розташування в повному обсязі забезпечують пропускні операції всіх бажаючих.

Наразі інформацією про можливі терміни припинення пропуску через місцевий (спрощений) пункт пропуску «Клюси» Чернігівський прикордонний загін не володіє.

Останні новини Чернігівщини

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

 Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:57

Вчора близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу селища Седнів Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

17 червня: цей день в Україні і світі

17 червня: цей день в Україні і світі 09:49

ДЕНЬ 845 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 845 RUSSIAN AGRESSION

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини