Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 19:22:43

Виконком продовжив дозволи на зовнішню рекламу в Чернігові

24.02.2015   08:20

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради за поданням комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» продовжив термін дії 235 дозволів на тимчасове розміщення зовнішньої реклами.

Дозволи продовжені для восьми суб’єктів господарської діяльності. Зокрема, спілці споживчих товариств, підприємствам, які займаються рекламною діяльністю, надають послуги та фізичним особам підприємцям.

Крім того, виконком дозволив комунальному підприємству «Чернігівкіно» Чернігівської обласної ради розмістити одну наземну рекламну конструкцію на безоплатній основі по вул. Шевченка, 37, біля Красного мосту.

У зв`язку з порушенням умов договору скасовано дозвіл на розміщення двох конструкцій зовнішньої реклами «Імексбанку».

Виконком доручив комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради (керівник Артем Стах) після укладання договорів оформити та видати замовникам дозволи на тимчасове розміщення зовнішньої реклами зі змінами та доповненнями.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини