Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 20:23:54

Розшукуються свідки організації злочину проти "Революції Гідності"

23.02.2015   12:25Агенцiя

Прокуратурою м. Чернігова забезпечується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку, організації виїзду громадян з міста Чернігова до м. Києва в період з листопада по грудень 2013 року для участі в «Антимайдані».

Прохання всім, хто має відомості з приводу організації вказаних перевезень, участі осіб у зазначеній акції, у тому числі про можливо неправомірні дії державних органів, установ та організацій, посадовців або сторонніх осіб («тітушок»), надати ці відомості до прокуратури м. Чернігова, яка знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 1 або за телефонами:674-102,676-687,775-190.

Збір відомостей, встановлення додаткових свідків, у тому числі з кола очевидців тих подій, проводиться для всебічного, повного та об’єктивного розслідування.


Прокуратура м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини