Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 23:34:09

Росія не пускає менський сир до себе

08.02.2012   09:39Агенцiя

Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко підписав документи про вилучення з продажу в Росії та зупинення ввезення в РФ сирної продукції трьох українських виробників. Про це повідомляє ТСН.

“Підписані документи про обіг сирів виробництва України, які стосуються трьох видів виробів виробників ПП “Прометей” (Чернігівська область), АТ “Пирятинський сирзавод” (Полтавська область) і ТОВ “Гадячсир” (Полтавська область)”, – уточнив він.

“Згідно зі ст. 9 і 16 закону “Про якість та безпеку продуктів”, а також постановою уряду від червня 2011 року, з метою недопущення на споживчий ринок РФ фальсифікованої продукції та забезпечення продовольчої безпеки Росії підписані документи про призупинення ввезення в Росію і обігу на території РФ сирів зазначених виробників”, – сказав Онищенко.

За його словами, ці документи направлені у Федеральну митну службу і в територіальні управління Росспоживнагляду “для тотального вилучення цієї продукції з обігу як невідповідної встановленим вимогам Технічного регламенту на молочну продукцію та молоко”.

Сири, які не відповідають російським вимогам, вилучено вже в Москві, Орловській, Ростовській областях та Дагестані.

Як зазначив глава Росспоживнагляду, дії виробників цих сирів “кваліфікуються як протиправні дії, пов’язані з введенням споживачів в оману.

“На часі в роботі знаходиться ще 200 відібраних проб цієї продукції по всій країні, і в міру отриманих результатів робота по вилученню з обороту, в разі необхідності, буде продовжена”, – підкреслив глава Росспоживнагляду.

За його словами, такому рішенню сприяло й те, що, незважаючи на зустріч, яку він провів з головою Мінсільгоспу України за ініціативою українського міністра, що спеціально приїжджав у Москву 17 січня, і телефонні переговори 25 січня, “ніяких заходів вжито не було і жодна з домовленостей не виконана”.

“Все це робить спробу повторної зустрічі з міністром сільського господарства, про можливість якої ведуться переговори, абсолютно непродуктивною, оскільки його зобов’язання і дії, які пішли після цього, свідчать чи то про його неспроможність впливати на ситуацію, чи то про те, що у компетентного органу виконавчої влади України немає бажання вирішувати цю проблему в установленому порядку”, – підсумував Онищенко.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини