Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 11:30:20

У Чернігові вшанували Героїв Небесної Сотні

19.02.2015   10:58

На вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні під час Революції гідності на Красній площі Чернігова 18 лютого відбулося Народне віче скорботи, пам’яті та сподівань.

Своїми спогадами та патріотичними віршами поділились учасники минулорічних подій на Майдані Незалежності у Києві та Чернігові. Також вони закликали громаду підтримувати українських бійців, які воюють в зоні АТО.

У заході взяв участь в. о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

— Боляче згадувати ті події та їх жертви. Боляче думати і про ту високу ціну, що платить Україна за свою незалежність зараз на сході. Я плекаю надію, що цей затяжний конфлікт буде розв’язаний дипломатичним шляхом, — підкреслив Сергій Журман.

У пам’ять за загиблими під час Революції гідності активісти залишили сто запалених лампадок біля стенду Героям «Небесної Сотні».

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини