Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 13:40:06

Глава держави підписав Указ про строки проведення чергових призовів та звільнення у запас військовослужбовців у 2015 році

17.02.2015   15:49Агенцiя

Президент підписав Указ «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».

Згідно з документом, у 2015 році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні – травні та у жовтні – листопаді.

На строкову військову службу призовуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабінету Міністрів України доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2015 році.

Крім цього, Указ передбачає звільнення у квітні – травні 2015 року в запас із Збройних Сил України, інших військових формувань України, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини