Російські ЗМІ знову перекручують інформацію про Чернігів
У черговий раз російські ЗМІ подають неправдиву інформацію про події в Україні. Цього разу відзначились ИЗВЕСТИЯ и телерадіокомпанія ЗВЕЗДА, які пишуть про Чернігів.
«Украинец получил 9 лет за звонок в посольство Росии», «9 лет колонии за звонок в посольство России» — такі матеріали розміщено 17 лютого на сайтах ИЗВЕСТИЯ и ЗВЕЗДА.
Росіяни стверджують, що громадянин України засуджений до 9 років позбавлення волі по звинуваченню у зраді батьківщині після дзвінка у посольство Російської Федерації. За версією російських ЗМІ, солдат Нацгвардії просто хотів отримати російське громадянство. І жодної протиправної діяльності не вчиняв.
Натомість, як повідомлялось раніше, у суді наведено докази про злочинну діяльність солдата.
«Солдат надавав дані, зокрема, про плани оборони військових містечок Національної гвардії, позивні і радіочастоти, схеми сповіщення і бойові розрахунки військової частини, а також відомості про солдатів і офіцерів своєї частини. Дані надавалися представникам російських спецслужб», — йдеться в обвинувальному вироку.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.