Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 15:08:52

NYT: Українські комбати видали фото з Грузії за російські танки на Донбасі

16.02.2015   16:08Агенцiя

У США набирає обертів скандал довкола передачі українськими комбатами фото часів війни в Грузії як доказу військової присутності Росії в Україні.

Цього разу про скандальні фото йдеться у колонці Роберта Макея для вливового американського видання The New York Times, - повідомляє Українська правда.

Як ідеться у колонці, українські комбати, зокрема Семен Семенченко, у листопаді 2014 року під час візиту до США передав американському сенатору Джеймсу Інхофу фото, які нібито підтверджували військову присутність російської армії в Україні.

Однак, коли сенатор, котрий виступає за надання зброї Україні, показав ці фото 11 лютого у Сенаті, з’ясувалося, що на деяких із них зображені російські війська поблизу кордону з Грузією під час конфлікту у Південній Осетії в 2008 році.


Інхоф показав фото російських військ поблизу кордону з Грузією,а  не в Україні  freebeacon.com


Інхоф показав фото російських військ поблизу кордону з Грузією, а  не в Україні  freebeacon.com

На запитання, чому сенатор не перевірив ці фотографії в інтернеті, він відповів, що українські комбати передали їх йому у друкованому вигляді.

Першими про інцидент із фото написало видання Washington Free Beacon, після цього BuzzFeed.

Як відомо, 13 листопада у зустрічі із сенатором Інхофом, котрий активно виступає за надання зброї Україні, взяли участь Семен Семенчко, Андрій Тетерук та Юрій Береза.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини