Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 08:27:14

В Україні задоволені результатами Мюнхенської конференції

06.02.2012   16:07Агенцiя

Україна в особі Міжнародного фонду "Єдиний світ" відіграла важливу роль у підготовці 48-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це заявив голова правління МФ "Єдиний світ" Едуард Прутнік, коментуючи міжнародну конференцію, що пройшла з 3 по 5 лютого в Мюнхені (Німеччина). Він зазначив, що конференція стала одним із найважливіших форумів з питань політики безпеки за останній час.

Е.Прутнік наголосив, що однією з основних подій конференції стала презентація доповіді комісії високого рівня "Євроатлантична безпекова ініціатива", що присвячена створенню спільного безпекового співтовариства на теренах Євроатлантики. "Мені дуже приємно, що Україна в особі Фонду "Єдиний світ" сприяла роботі згаданої комісії та підготовці доповіді, в тому числі за допомогою проведення одного із спільних і заключних засідань комісії в Києві у вересні 2011 року", - сказав він.

Е.Прутнік також додав: "Ключові ідеї доповіді відповідають світоглядній філософії Фонду "Єдиний світ" щодо розвитку світу загалом і простору навколо України зокрема, тому ми й надалі підтримуватимемо популяризацію ідей, які містяться в доповіді комісії".

Член правління МФ "Єдиний світ" Олександр Чалий взяв активну участь у роботі комісії та підготовці доповіді. Крім того, О.Чалий як член згаданої комісії високого рівня від України також представляв Фонд "Єдиний світ" на 48-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Нагадаємо, 20 - 21 вересня минулого року в Києві Фонд "Єдиний світ" спільно з Фондом Карнегі (США) став співорганізатором четвертого пленарного засідання Євроатлантичної безпекової ініціативи (EASI) на чолі з трьома співголовами - Ігорем Івановим (РФ), Вольфгангом Ішингер (Німеччина) та Семом Нанном (США). Під час засідання близько 40 експертів високого рівня із США, Росії та ЄС обговорили концептуальні основи нової архітектури євроатлантичної безпеки.

http://news.liga.net/news/politics/602337-v_ukraine_voodushevleny_itogami_myunkhenskoy_konferentsii_.htm

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.