Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 07:25:04

Бунт на Чернігівщині – підприємці проти податкової

05.02.2015   14:37Агенцiя

4 лютого, підприємці та роботодавці Чернігівської області зібралися в дискусійному клубі «Експертна думка» аби донести до відома громадськості свою позицію в мирній акції протесту, що переросла в конфлікт, між головою Державної фіскальної служби в Чернігівській області Степаном Дусяком та представниками бізнесу і громадськості.

3 лютого 2015 року біля приміщення ДФС в Чернігівській області відбувся страйк, який від самого початку носив мирний характер і, не зважаючи на провокації з боку невідомих осіб, залишався таким до кінця. За словами Сергія Берестового та Віктора Лазаря, протестуючі намагалися зачитати пану Дусяку свої вимоги, однією з яких було його звільнення, але їм перешкоджали люди в формі та балаклавах, що представилися бійцями батальйона Азов, та цивільні, що ніби-то були журналістами від Правого сектору. Зареєсторованими, як учасники протестних дій, чи акредитованими, як журналісти, вони не були. Це наштовхнуло представників підприємців на думку, що голова ДФС в Чернігівській області найняв охорону, аби захиститися від мирного протесту.
Таку думку, вважає Костянтин Іванов, підтверджує офіційна заява представників батальйону Азов про те, що представники підрозділу до Чернігова не направлялися, а подібні акції не планувалися.

«Тільки за те, що Дусяк спостерігав за конфліктом невідомих бійців та волонтерів, що також брали участь в протесті проти самовільних дій ДФС, його треба звільнити», - впевнений Сергій Берестовий. Костянтин Іванов та інші підтримують цю ідею, додаючи, що його особисті риси, які він проявив, перебуваючи на такій високій посаді, характеризують його як не гідного чиновника та людину, а сам Степан Дусяк має бути люстрований.

Павло Бистров впевнений, що такі «дусяки» - наймані менеджери повинні звітувати перед народом, у якого і знаходиться реальна влада.

«У нас війна з реальним ворогом на Сході, але війна і в тилу, це війна з корупцією», - зазначив Володимир Демиденко, додавши, що керована ним антикорупційна спілка «Совість» починає перевірку діяльності чернігівської податкової та розгляне всі, факти надані громадянами з цього приводу.
Обурені підприємці запевнили присутніх представників ЗМІ та громадськості в безстроковості свого протесту доки не будуть виконані всі їх вимоги, головними серед яких є звільнення нинішнього керівника ДФС в Чернігівській області, обрання нової Громадської ради при обласній податковій, членами котрої мають стати представники роботодавців Чернігвщини, тобто реальні платники податків, а не лише чиновники та їх родичі.

Нагадаємо, представники громадських організацій, підприємці, представники профспілок та об’єднань роботодавців Чернігівщини заявили про неприйнятні дії податкових органів в Чернігівській області та розказали про скандальне створення Громадської ради при Державній фіскальній службі в Чернігівській області з недопущенням до її роботи представницького органу сторони роботодавців.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.