Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 08:48:41

На Чернігівщині збільшився фонд оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок

05.02.2015   11:52Агенцiя

Позитивною тенденцією минулого року стало збільшення на 132 мільйони гривень фонду оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок. Це стало можливим за рахунок покращання грошового забезпечення військовослужбовців та зменшення кількості застрахованих осіб, що отримують заробітну плату на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімуму. Про це зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду Петро Кулініч під час засідання колегії, де підбили підсумки роботи минулого року та окреслили пріоритетні завдання на 2015 рік.

За словами Петра Кулініча, в результаті вжитих заходів заборгованість зі страхових та єдиного внеску, за погашення якої відповідальні органи Пенсійного фонду, протягом року зменшилася майже на 30 мільйонів гривень, тобто більш, ніж на третину.

На обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває більше 367 тисяч пенсіонерів. Протягом минулого року призначено 17 тисяч пенсій, що на 3,1 тисячі більше, ніж за 2013 рік. Було проведено 51 тисячу поточних перерахунків пенсій. Встановлено та збільшено 652 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Дострокова пенсія за віком при досягненні 55 річного віку призначена 3650 жінкам, що у 2 рази більше ніж у 2013 році. Понад 69 тисячам пенсіонерам або 18,8% від загальної кількості пенсіонерів проводиться індексація пенсій на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Середній розмір пенсії станом на 1 січня 2015 року в області складає більше 1451 гривню, що на 53 гривні більше ніж на відповідну дату минулого року.

Загалом, як відзначив начальник головного управління Пенсійного фонду в області, завдяки співпраці з органами влади, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, правоохоронними органами та соціальними партнерами органи Пенсійного фонду забезпечили стабільне наповнення бюджету та належні виплати пенсіонерам області у повному обсязі та у визначені законодавством терміни.

Останні новини Чернігівщини

24 червня - Міжнародний день феї

24 червня - Міжнародний день феї 07:12

Феї (fairy, fae, feerie) «прийшли» в наше життя з німецького і кельтського фольклору.

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини