Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 02:36:47

Повідомлення Головного управління ДФС у Чернігівській області щодо акції протесту

04.02.2015   10:20Агенцiя

3 лютого біля приміщення Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулася акція за участю окремих представників громадськості та бізнесу Чернігівщини.

Організаторами даної акції була зачитана та передана керівництву Головного управління ДФС в області резолюція щодо вимог учасників мітингу.

У зв’язку з даною подією, Головне управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома громадськості та платників податків наступну інформацію.

Однією з вимог резолюції було термінове відшкодування ПДВ експортерам області, які виконали доручення Прем’єр-міністра по збільшенню експорту до країн ЄС.

З приводу даного питання повідомляємо, що у 2014 році суб’єктам господарювання Чернігівської області фактично відшкодовано на розрахункові рахунки 382,7 млн.грн., з них експортерам - 370,6 млн.грн. У порівнянні з 2013 роком рівень відшкодування на рахунки підприємств-експортерів зріс на 118,8 млн. грн. або на 47 відсотків.

У січні 2015 року підприємствам-експортерам повернуто на розрахункові рахунки 55,7 млн. грн. Також, підтверджено перевірками та відповідно до діючого Регламенту процедури відшкодування, включено по них у можливі обсяги 43,1 млн.грн.

Окрім цього, зазначаємо, що по всіх суб’єктах господарювання, із сумою заявленого бюджетного відшкодування до 100 тис. грн., рішення по яких приймає ГУ ДФС у Чернігівській області, відшкодування проводиться відповідно до Регламенту та у встановлені законодавством терміни. Скарги та зауваження по даній категорії платників в області відсутні.

Черговою вимогою було створення Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області на законних підставах.

Інформуємо, що враховуючи численні звернення представників інститутів громадянського суспільства, продовжено термін подання документів для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області до 20 лютого 2015 року (включно). Відповідне повідомлення ще 29 січня було розміщено на суб-сайті Головного управління у розділах: «Новини», «Анонси» та «Громадська рада». Також оприлюднено перелік та зразки заповнення документів.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні відбудуться 03 березня 2015 року о 14 год. 30 хв., у приміщенні ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11.

Таким чином, Громадська рада буде створена з урахуванням отриманих заяв та з дотриманням процедури її формування, відповідно до вимог Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Наступною вимогою було прискорення процедури люстрації в органах ДФС Чернігівської області, а також призначення нових керівників з урахуванням пропозицій громадськості на конкурсній основі.

З цього приводу повідомляємо, що відповідно до Закону України від 16.09.2014 року №1682-VII «Про очищення влади» всі посадові особи органів ДФС у Чернігівській області підлягають люстраційній перевірці.

Крім того, зазначаємо, що відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ (зі змінами і доповненнями) прийняття на державну службу на посади третьої-сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові 15:00

Для того, щоб надати практичні поради як спілкуватись з особою постраждалою від домашнього насильства та забезпечити належний правовий супровід, Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини було проведено навчальний захід для працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник 13:25

Сьогодні близько другої ночі один з екіпажів патрульної поліції отримав інформацію, що на 129 кілометрі автодороги “Київ-Чернігів-Нові Яриловичі” сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль Mazda здійснив наїзд на металевий відбійник.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб 13:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 червня в області першою та другою дозою щеплено 47 982 людини.

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.